ПРОДАЖ ОРЕНДА КУПІВЛЯ
Зворотній зв'язок
Адрес:
м. Луцьк, вул. Коперника, 8а, 3-й поверх, кабінет №6
ПРОФЕСІЙНО ЧЕСНО ШВИДКО
ПРОФЕСІЙНО ЧЕСНО ШВИДКО
ПРОФЕСІЙНО ЧЕСНО ШВИДКО

Відгуки

Вікторія Cсылка
ВІДПОВІДАЛЬНІ, КОМПЕТЕНТНІ, СПРАВЖНІ ПРОФЕСІОНАЛИ В СВОЇЙ СПРАВІ!!! УСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ірина Cсылка
Надзвичайно задоволена роботою Евереста! Дуже професійні дівчата! Якщо ви маєте питання про нерухомість, то Еверст має завжди аргументовані відповіді і бажання допомогти! Впевнена, що буду звертатись ще і тільки сюди! Дуже дякую вам за допомогу та співпрацю!
Наталя Cсылка
Приношу сердечну подяку агенству нерухомості «Еверест», а особисту подяку директору – Тетяні Кравець, в сприянні у продажі нашої нерухомості. В першу чергу хочу зазначити, що там працюють надзвичайно приємні, щирі, доброзичливі люди. В офісі даного агенства панує приємна атмосфера, яка надає кожному із сторін (продавець-покупець) якоїсь впевненості у своїх начинаннях, щодо купівлі або ж продажу нерухомості. «Діяти завжди в інтересах клієнта» - складається враження, що такий дивіз має колектив агенства нерухомості «Еверест», що дійсно заворожує. Дуже вразив індивідуальний підхід Тетяни до людей. Мати стільки терпіння і сил, не у кожного так вийде. На мою думку, це саме те, чого не вистачає іншим рієлторам взагалі, зокрема тим, які знаходяться і працюють у місті Луцьку. На даний час це найприємніший досвід із досвідів роботи з агенствами нерухомості.
Дякуємо Вам за швидкий (два тижні) і якісний продаж нашої нерухомості. Угода відбулась у найкоротші для нас строки. Приємно здивовані професіоналізмом і якістю наданих послуг. Будемо радити Вас нашим знайомим і друзям, адже агенство нерухомості «Еферест» - це завжди вершина, успіх, оскільки для них немає нічого неможливого!

З повагою та найкращими побажаннями Наталя
Мария Cсылка
Большая благодарность милым девушкам, директору Татьяне и ее помощнице Катерине, за содействие в продаже квартиры. Проживая в другом регионе, не ожидала, что квартира будет продана в рекордно короткие сроки и по цене, которая меня очень устроила. Без всяких хлопот и нервов. Мне нужно было лишь вовремя приехать и взять справку. Спасибо, Татьяна, за профессиональные ответы на вопросы, за советы, за ваше присутствие во время заключения сделки (мне было очень спокойно), за доброту и душевность!!!
Процветания вашему агентству и мои самые лучшие рекомендации!!
Людмила lydka.liudmila@gmail.com Cсылка
Превелике дякую агенству нерухомості «Еверест», а особиста подяка ріелтору Ірині та директору – Тетяні Кравець, в сприянні покупки нерухомості. В першу чергу хочу зазначити, що там працюють надзвичайно приємні, щирі, доброзичливі люди. В офісі даного агенства панує приємна та затишна атмосфера, яка надає кожному із сторін (продавець-покупець) впевненості у своїх починаннях. Приємно вразив індивідуальний підхід Ірини та Тетяни до людей. Мати стільки терпіння і сил, не у кожного так вийде, що свідчить про Ваш високий професіоналізм і 100% відданість своїй справі.
Завдяки професійності, розумінню і оперативності покупка відбулась дуже швидко. Щиро дякую Вам за ваш високий професіоналізм, витримку, такт та людяність. За те, що супровід і переоформлення нерухомості була організована швидко та якісно, і під вашим чітким контролем. Я захоплююсь вашим терпінням і віддачею своїй справі. Буду радити Вас своїм друзям і знайомим, адже агенство нерухомості «Еферест» - це колектив професіоналів, якому можна довіряти, оскільки для Вас немає нічого неможливого. Успіху Вам та процвітання агенству. Щиро дякую за позитивний результат нашої співпраці.

Залишити повідомлення

Наші контакти
Адрес:
м. Луцьк, вул. Коперника, 8а, 3-й поверх, кабінет №6